FreshMail.pl

SOCIAL MEDIA

Media społecznościowe stwarzają ogromne możliwości dotarcia do klienta w celu wzbudzenia w nim potrzeby skorzystania z usług lub zachęcenia go do zakupu produktu. Dobra reklama, zachęcająca do działania przynosi wiele korzyści dla firmy: wzbudza potrzebę skorzystania z usługi lub zakupu produktu, buduje świadomość marki, nawiązuje stałe relacje z klientami i pozwala im być na bieżąco z Twoją ofertą.

Prowadzimy konta firmowe oraz kampanie reklamowe na Facebook, Instagram, Snapchat, You Tube, a każdy klient otrzymuje szczegółowe raporty z przeprowadzonej kampanii reklamowej oraz posiada dostęp do śledzenia statystyk na żywo. Do prowadzenia kampanii reklamowych używamy zaawansowanych narzędzi, które pozwalają wyświetlać reklamy na wybranym terenie (państwa, miejscowości, ulice), trafić do odpowiedniej grupy docelowej dzięki kryteriom targetowania takich jak: wiek, płeć, status, zainteresowania, zachowanie.

Nie musisz tracić czasu na promowanie swojej firmy – my zajmiemy się wszystkim! Przygotujemy strategię komunikacji, profesjonalne posty wraz z oprawą graficzną oraz ciekawymi i zachęcającymi treściami, które zmobilizują użytkowników do działania oraz skorzystania z oferty.

Bez-nazwy-1
WEBVISION AFR
os. Bolesława Śmiałego 37/112
60-682 Poznań
NIP 8862436805
REGULAMINY

OWU

RSU

MAPA
HOME                          ANALITYKA
CO I JAK?                   SOCIAL MEDIA
OFERTA                      ADWORDS
GRAFIKA                    AUTOMATYZACJA
WWW                          FOTOGRAFIA
SEO                             KONTAKT

Zadzwoń teraz

Chcesz bieżąco z nowościami w marketingu? Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz wartościową dawkę informacji.

FreshMail.pl