STRONY I SKLEPY INTERNETOWE

Każdego dnia klienci szukają Twojej firmy w internecie, nie pozwól, by nie mogli Cię w nim odnaleźć. Zaprezentuj się profesjonalnie, ponieważ to jest główne kryterium wyboru klientów poszukujących takich firm jak Twoja.

Jakie strony internetowe  budujemy?

Nasze strony internetowe są nowoczesne, responsywne (mobilne) i przyciągające uwagę klientów, ponieważ w internecie obowiązuje zasada: “jak Cię widzą, tak Cię piszą”.

prosto-www

podstawowe cechy

RESPONSIVE DESIGN

RESPONSIVE DESIGN

Twoja strona jest budowana w technologii Responsive Design. To oznacza, że strona dostosowuje się rozdzielczością do ekranów wszystkich urządzeń, takich jak: tablety, smartfony, laptopy, monitory komputera.

HTML5

HTML5

Twoja strona jest budowana zgodnie z najnowszymi trendami jak HTML5. To oznacza, że uczynimy ją bardzo atrakcyjną przez animacje, własne przyciski, niestandardowe czcionki i wiele innych opcji... Strony budowane w HTML5 działają na urządzeniach mobilnych takich jak tablety czy smartphony.

HOSTING

HOSTING

Twoja strona jest utrzymywana na wysokiej jakości serwerach LH.pl, z gwarantowaną dostępnością 99.9%.

WŁASNA DOMENA

WŁASNA DOMENA

Będziesz mieć własną, profesjonalną domenę (np. twojafirma.pl), a my doradzimy jaka domena będzie najbardziej odpowiednia dla Twojej firmy. Masz już własną domenę? W takim razie wystarczy ją tylko podłączyć.

TRANSFER I PRZESTRZEŃ

TRANSFER I PRZESTRZEŃ

Szybki transfer zagwarantuje, że strona będzie ładować się w mgnieniu oka, a przestrzeń dyskowa pozwoli Tobie pomieścić wszystkie ważne materiały jakie chcesz pokazać światu.

EDYTOR DRAG & DROP

EDYTOR DRAG & DROP

Odkryj niesamowite możliwości edytora Drag&Drop. Edytor pozwala w szybki i intuicyjny sposób zmieniać elementy strony. Możesz również skorzystać z zaawansowanych opcji dających nieograniczone możliwości w tworzeniu stron www.

OPTYMALIZOWANE POD SEO

OPTYMALIZOWANE POD SEO

Strony są automatycznie przyjazne wyszukiwarkom. My sprawimy, że Twoja strona będzie jeszcze lepiej pozycjonowana w wyszukiwarce Google. Wystarczy, że wspólnie opracujemy słowa kluczowe i teksty opisujące do każdej strony.

GOOGLE ANALYTICS

GOOGLE ANALYTICS

Podłączymy Twoją stronę do Google Analytics, dzięki czemu będziesz mógł śledzić statystyki Twojej strony. Możesz sprawdzić np. skąd był ruch na Twoją stronę, z jakich urządzeń, z jakich miejscowości lub państw. Miej liczby pod kontrolą!

WSPARCIE TECHNICZNE

WSPARCIE TECHNICZNE

Zapewniamy wsparcie techniczne do każdej strony, którą stworzymy, dzięki temu nie musisz się martwić o kwestie związane ze zmianami na Twojej stronie.

WEBVISION AFR
os. Bolesława Śmiałego 37/112
60-682 Poznań
NIP 8862436805
REGULAMINY

OWU

RSU

MAPA
HOME                          ANALITYKA
CO I JAK?                   SOCIAL MEDIA
OFERTA                      ADWORDS
GRAFIKA                    AUTOMATYZACJA
WWW                          FOTOGRAFIA
SEO                             KONTAKT

Zadzwoń teraz

Chcesz bieżąco z nowościami w marketingu? Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz wartościową dawkę informacji.