FreshMail.pl

Skontaktuj się

WebVision AFR
Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych przez Państwa dobrowolnie w powyższym formularzu jest WebVision AFR z siedzibą w Poznaniu przy os. Bolesława Śmiałego 37/112. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego administratora danych, na adres biuro(a)webvisionafr.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie z godnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia opcjonalnej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. W celu uzyskania treści marketingowych, oferty na prośbę skierowaną przez Państwa, należy również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych znajdującą się poniżej.

Potwierdzam zapoznanie się z obowiązkiem informacyjnym i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez WebVision AFR w celu odpowiedzi na zapytanie (pole obowiązkowe w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez WebVision AFR, w celu przesyłania treści marketingowych w tym ofert handlowych na mój adres e-mail podany w formularzu kontaktowym (pole nieobowiązkowe). Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail administratora: biuro(a)webvisionafr.pl. Wiadomość do administratora musi być skierowana z adresu, którego zgoda dotyczy.

WEBVISION AFR
os. Bolesława Śmiałego 37/112
60-682 Poznań
NIP 8862436805
REGULAMINY

OWU

RSU

MAPA
HOME                          ANALITYKA
CO I JAK?                   SOCIAL MEDIA
OFERTA                      ADWORDS
GRAFIKA                    AUTOMATYZACJA
WWW                          FOTOGRAFIA
SEO                             KONTAKT

Zadzwoń teraz

Chcesz bieżąco z nowościami w marketingu? Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz wartościową dawkę informacji.

FreshMail.pl