KANAŁY DZIĘKI KTÓRYM DOTRZESZ DO SWOICH KLIENTÓW

SOCIAL MEDIA

WebVision AFR to agencja social media, która poprowadzi Twoje  media społecznościowe. Social media stwarzają ogromne możliwości dotarcia do klienta w celu wzbudzenia w nim potrzeby skorzystania z usług lub zachęcenia go do zakupu produktu. Dobra reklama, zachęcająca do działania przynosi wiele korzyści dla firmy: wzbudza potrzebę skorzystania z usługi lub zakupu produktu, buduje świadomość marki, nawiązuje stałe relacje z klientami i pozwala im być na bieżąco z Twoją ofertą.

DLACZEGO SOCIAL MEDIA?

PROFESJONALNIE ZADBAMY O TWOJE SOCIAL MEDIA

Prowadzimy konta firmowe oraz kampanie reklamowe na Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, Pinterest, Snapchat oraz You Tube. Zapewniamy klientom szczegółowe raporty z przeprowadzonych działań oraz kampanii reklamowych. Klient może otrzymać również dostęp do śledzenia statystyk na żywo. Do prowadzenia kampanii reklamowych używamy zaawansowanych narzędzi, które pozwalają wyświetlać reklamy na wybranym terenie (państwa, miejscowości, ulice), trafić do odpowiedniej grupy docelowej dzięki kryteriom targetowania takich jak: wiek, płeć, status, zainteresowania, zachowanie, zawód, aktywność itp. Nie musisz tracić czasu na promowanie swojej firmy – my zajmiemy się wszystkim! Przygotujemy strategię komunikacji, profesjonalne posty wraz z oprawą graficzną / video oraz ciekawymi i zachęcającymi treściami, które zmobilizują użytkowników do działania oraz skorzystania z Twojej oferty.

Już ponad 80% społeczeństwa w Polsce korzysta z internetu, a 50% z nich posiada aktywny profil na Facebook oraz Instagram (to aż 15 mln. użytkowników w Polsce), w których możesz kreować swój profesjonalny wizerunek oraz budować świadomość marki. Dzięki profesjonalnie prowadzonym profilom firmowym, zbierasz grono fanów oraz utrzymujesz stałą relację z obecnymi i potencjalnymi klientami, którzy polecają Twoje produkty lub usługi swoim znajomym. Niech Twoi fani będą na bieżąco z aktywnością Twojej firmy! Dzięki utrzymywaniu stałych relacji z klientami budujesz świadomość marki oraz masz gwarancję, że o Tobie nie

list-image
Pozyskaj polubienia

Ludzie kupują oczami, więc stwórz dla nich profesjonalny wizerunek i wzbudź w nich potrzebę skorzystania z oferty. Każdy użytkownik, który polubi Twój profil poleca Cię dalej.

list-image
Świadomość marki

Klient łatwiej zapamiętuje firmę, która dba o wizerunek, a systematyczne udostępnianie informacji powoduje, że Twoja firma staje się popularna wśród klientów.

list-image
Wzmacniaj relacje

Buduj stały kontakt z klientami ponieważ dzięki temu Twoje relacje z klientem wzmacniają się, a klient jest na bieżąco z Twoją ofertą.

ZAPOZNAJ SIĘ Z ODPOWIEDZIAMI

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy warto inwestować w social media?

Szacuje się, że w Polsce z internetu korzysta już ponad 80% społeczeństwa z czego aktywne profile w social media posiada już ponad 20 mln. użytkowników grupy wiekowej 18 – 65 lat. Dzięki profesjonalnym profilom firmowym w social media, możesz z łatwością dotrzeć do potencjalnych klientów i zaoferować im swoje usługi lub produkty, dodatkowo budując stałe relacje ze swoimi odbiorcami.

Czy prowadzenie profilu w social media jest drogie?

Nie jest drogie, oferujemy Ci profesjonalne prowadzenie profilu firmowego w social media już od 400 zł miesięcznie, a w ramach wybranego pakietu zyskasz opiekę nad swoim profilem firmowym, obejmującą m.in. moderację komentarzy, cykliczną kampanię reklamową na wyznaczonym terenie, tworzenie profesjonalnych grafik do postów, copywriting oraz raporty aktywności. Do wyboru masz  bardziej zaawansowane pakiety, które dadzą Ci więcej możliwości.

Czy można docierać do wybranych odbiorców?

Tak, kampanie postów sponsorowanych prowadzimy w zaawansowanym managerze reklam, dającym duże możliwości  kierowania reklam do różnych grup użytkowników, uwzględniając dane geograficzne, demograficzne, wykształcenie, zawód czy też zainteresowania.

Jak prowadzone są profile firmowe?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – w zależności od branży w której działasz oraz profilu i sposobu Twojej działalności, opracujemy i dobierzemy odpowiednią oraz najlepszą strategię dla Twojej firmy w social media. Opracujemy sposób komunikacji tak, aby zyskać jak największe zaangażowanie użytkowników. Dzięki naszemu doświadczeniu możesz być spokojny – poprowadzimy Twój profil firmowy w sposób efektywny i skuteczny, a w każdym miesiącu otrzymasz raport z prowadzonych działań oraz statystyki zaangażowania użytkowników.

Ile trzeba czekać na efekty z prowadzonych działań?

Wiele zależy od tego, czy posiadasz już aktywne profile firmowe social media, czy też dopiero chcesz rozpocząć aktywność – czas może być zróżnicowany. Jeżeli rozpoczynamy prace „od zera”, zależne jest to od wybranej przez Ciebie opcji, potrzebujemy zwykle kilku miesięcy na to, aby profile zaczęły „żyć” i aby użytkownicy zaczęli się angażować oraz wchodzić w interakcje. Jeżeli rozpoczynamy prace na działającym profilu firmowym to jest już łatwiej, ponieważ dzięki aktywnej społeczności działania przebiegają znacznie szybciej.

Czy można pozyskać klientów zagranicznych?

Tak, jeżeli obsługujesz klientów zagranicznych, czy też chcesz pozyskać klienta zagranicznego oraz zbudować świadomość marki w innych krajach to bez problemu możemy opracować strategię komunikacji oraz poprowadzić Twój profil firmowy na rynkach zagranicznych. Jest to opcja niestandardowa.

ZOBACZ CO U NAS

OSTATNIO NA NASZYM FACEBOOKU

Znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu!