SEO

Wykonujemy optymalizacje oraz pozycjonowanie witryn internetowych dla wyszukiwarek (ang. search engine optimization ) Pozycjonowanie stron – są to procesy zmierzające do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych, dla wybranych słów i fraz kluczowych.

Na proces optymalizacji oraz pozycjonowania stron internetowych składają się:

tytuł strony

tytuł strony ma bardzo duży wpływ na pozycję strony. Odpowiedni tytuł ze znacznikiem h1 powoduje, że roboty Google lepiej sklasyfikują w rankingu wyszukiwania naszą witrynę.

opisy w meta tagach

zamieszczamy opisy w meta tagach kodu źródłowego strony zawierające informacje wraz ze słowami kluczowymi, dzięki czemu roboty Google rozpoznają zawartość strony internetowej. Meta opisy nie mają już bezpośredniego wpływu na pozycję strony tak jak to było kiedyś, ale odpowiedni opis zachęca użytkownika do kliknięcia w link prowadzący do naszej strony.

słowa kluczowe

zamieszczenie słów kluczowych (keywords) w meta tagach kodu źródłowego strony, nie jest już brane pod uwagę przez roboty Google, ale nadal są ważne dla wyszukiwarek takich jak np. Bing czy Yahoo.

SEO copywriting

SEO copywriting – redagujemy teksty na stronę zawierające słowa kluczowe w taki sposób, aby roboty wyszukiwarek mogły znaleźć potwierdzenie zawartości witryny, które już znalazły w meta opisach kodu źródłowego strony. Teksty na stronie powinny być unikalne i nie powtarzające się na innych stronach, ponieważ strona wyróżnia się i dzięki temu jest wyżej klasyfikowana w wynikach wyszukiwania.

optymalizacja rozmiaru i opis obrazów

stosowanie opisów zdjęć powoduje, że zdjęcia mogą pojawić się w wynikach wyszukiwania, a odpowiednia optymalizacja zdjęć powoduje, że zdjęcie zdecydowanie szybciej ładuje się na stronie.

minifikacja kodu Java Script oraz CSS

minifikacja kodu CSS oraz Java Script powoduje, że roboty Google łatwiej i szybciej odczytują kod naszej strony.

Link Building

Link Building – budowanie linków wewnątrz i na zewnątrz witryny w celu uzyskania wyższego Page Rank. Pozyskiwanie linków zewnętrznych prowadzimy przez takie źródła jak:

  1. katalogi,
  2. blogi,
  3. presell pages,
  4. fora internetowe,
  5. social media,
  6. artykuły sponsorowane.

Opracujemy dla Ciebie strategię pozyskiwania linków w zależności od budżetu jakim będziesz dysponować.

LINK BUILDING
300
SEO COPYWRITING
200
TITLE
120

Pozycjonujemy strony poprzez kierowanie ruchu na witrynę, dzięki czemu strona sukcesywnie wspina się w wynikach wyszukiwania. Działania monitorowane są w Google Analytics oraz Google Search Console, z których klient ma dostęp do raportów na żywo, dzięki Google Data Studio.

Wykonujemy bezpłatną optymalizację strony w przypadku skorzystania z usługi pozycjonowania strony.

Dobrze zoptymalizowana strona umożliwia wysokie
pozycje w wynikach wyszukiwania Google.

WEBVISION AFR
os. Bolesława Śmiałego 37/112
60-682 Poznań
NIP 8862436805
REGULAMINY

OWU

RSU

MAPA
HOME                          ANALITYKA
CO I JAK?                   SOCIAL MEDIA
OFERTA                      ADWORDS
GRAFIKA                    AUTOMATYZACJA
WWW                          FOTOGRAFIA
SEO                             KONTAKT

Zadzwoń teraz

Chcesz bieżąco z nowościami w marketingu? Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz wartościową dawkę informacji.